Warsztaty terenowe studentów z Akademii Jana Długosza w Częstochowie

Warsztaty terenowe - Akademia Jana Długosza w Częstochowie

01.04.2014r. Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. odwiedziła grupa studentów z Instytutu Chemii, Ochrony Środowiska i Biotechnologii Akademii Jana Długosza w Częstochowie w ramach zajęć Gospodarka odpadami niebezpiecznymi oraz przemysłowymi. Poprzez zajęcia terenowe studenci zapoznali się z pracą Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych W Sobuczynie.