BEZPŁATNY ODBIÓR ELEKTROŚMIECI

W ramach akcji odbierane są elektroodpady takie jak:

MPZON

• Wielkogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego, np. pralki, lodówki, kuchenki elektryczne gazowe itp..
  • Małogabarytowe urządzenia gospodarstwa domowego, np. odkurzacze, żelazka, tostery.
  • Sprzęt teleinformatyczny i telekomunikacyjny, np. komputery, laptopy, drukarki, tonery, telefony.
  • Sprzęt audiowizualny, np. telewizory, radia, sprzęt hi-fi.
  • Narzędzia elektryczne i elektroniczne, np. maszyny do szycia, wiertarki, kosiarki.
  • Zabawki, sprzęt rekreacyjny i sportowy.
  • Przyrządy do nadzoru i kontroli, np. termostaty, czujniki dymu.
  • Baterie, akumulatory.

Bezpłatny odbiór sprzętu elektrycznego i elektronicznego pod nr tel. 530 469 099 lub email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Ustalimy dogodny termin i odbierzemy specjalistycznym samochodem. Odbierzemy sprzęt z dowolnego piętra w bloku.

Zgłoszenia przyjmujemy od 7:00 do 15:00.

Środki zebrane ze sprzedaży surowców wtórnych przeznaczone zostaną na działania edukacyjno - promocyjne w zakresie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych (nagrody w konkursach ekologicznych, publikacje, ulotki, warsztaty dla dzieci i młodzieży).