Podsumowanie dni otwartych

W niedzielę 11 maja 2014r. w Częstochowskim Przedsiębiorstwie Komunalnym Sp. z o.o. w Sobuczynie odbyły się Dni Otwarte Funduszy Europejskich. Nasi Goście mieli możliwość zwiedzania Regionalnej Instalacji Przetwarzania Odpadów Komunalnych w Sobuczynie RIPOK, w szczególności nowo budowanego Zakładu Kompostowego, Sortowni Odpadów, Stacjonarnego Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych SPSZOK.

image002

Zwiedzający dowiedzieli się jak wygląda droga odpadów trafiających  do RIPOK Sobuczyna oraz selektywna zbiórka odpadów w SPSZOK. Na zakończenie wycieczki każdy Zwiedzający otrzymał gadżety ekologiczne.

image004

image006