Uwaga - koronowirus

Szanowni Państwo,

W związku z zagrożeniem rozprzestrzeniania się koranowirusa oraz mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo pracowników i mieszkańców, Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. wprowadza ograniczenia w postaci świadczenia usług dla mieszkańców.

Z uwagi na zaistniałą sytuację odbiór elektrośmieci z Państwa placówek zostaje wstrzymany.

O możliwości odbioru zgromadzonego sprzętu będziemy Państwa informować na bieżąco osobną

korespondencją.

W tym miejscu proszę Państwa o cierpliwość i wyrozumiałość.