Plogging- rekreacja i sprzątanie!

plogging 2018

Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z.o.o będzie realizowało projekt: ,,Plogging- rekreacja i sprzątanie”, które na celu ma integrację sąsiedzką ale przede wszystkim zadbanie o czystsze środowisko naturalne.

Niezależnie od tego czy biegasz, spacerujesz, jeździsz na rowerze- Plogging jest dla Ciebie! Wystarczy schylić się po odpad, który spotkasz na swojej trasie- butelka plastik/szkło, papierek po cukierku i wrzucić do śmietnika- to proste, prawda? :)

Przyjdź już w najbliższą sobotę (21.04) o godzinie 15:30 na parking SP nr. 22 przy ulicy Żabiej i pomóż nam dbać o czystą Częstochowę!

Harmonogram wydarzenia:

15.30-16.50- Zbiórka odpadów