Zielony kopciuszek

Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie w ramach projektu pn.: „Czysta Częstochowa – segregacja odpadów jest dziecinnie łatwa" współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka w dniu 25.04.2017r w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie przy ul. Łukasińskiego 50/68 wystawi trzy spektakle Teatrzyków objazdowych dla dzieci „Zielony Kopciuszek”. Wykonawcami spektakli są aktorzy TEATRU KULTURESKA.

Współorganizatorem imprezy jest Miejski Dom Kultury w Częstochowie. Wszystkie bilety już rozprowadzone. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

zielony-kopciuszek