Zielony kopciuszek

Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie w ramach projektu pn.: „Czysta Częstochowa – segregacja odpadów jest dziecinnie łatwa" współfinansowanego przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach i objęty honorowym patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka w dniu 25.04.2017r w Miejskim Domu Kultury w Częstochowie przy ul. Łukasińskiego 50/68 wystawi trzy spektakle Teatrzyków objazdowych dla dzieci „Zielony Kopciuszek”. Wykonawcami spektakli są aktorzy TEATRU KULTURESKA.


Współorganizatorem imprezy jest Miejski Dom Kultury w Częstochowie. Wszystkie bilety już rozprowadzone. Zapraszamy do wspólnej zabawy.

 

zielony-kopciuszek

elektrosmieci

spszok-na www

 ekoedukacja

 

iis

ue

Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. z siedzibą w Sobuczynie jest spółką gminną ze 100% udziałem Miasta Częstochowa. Spółka działa w Regionie I województwa śląskiego który obejmuje powiaty: częstochowski, kłobucki, myszkowski, lubliniecki, zawierciański oraz miasta na prawach powiatu zlokalizowane na tym terenie.

Kontakt
Admin Panel
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Copyright © Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.