Pamiętaj o złożeniu deklaracji "śmieciowej"

Zapraszamy do zapoznania się z broszurą informacyjną opisującą w przystępny sposób nowy system gospodarowania odpadami komunalnymi w Częstochowie

Broszura.pdf

Ponadto dla wszystkich z państwa, którzy mają wątpliwości co do tego czy powinni złożyć deklaracje, czy zrobi to za nich spółdzielnia lub inny zarządca udostępniamy interpretację prawną nowych przepisów wyjaśniającą w sposób wyczerpujący wszelkie wątpliwości w tej kwestii.

Kto składa dekalracje.doc