Zakończenie budowy Zakładu Kompostowego

Szanowni Państwo,

Z prawdziwą przyjemnością informuję, iż dobiega końca budowa i wyposażenie Zakładu Kompostowego.
Inwestycja ta realizowana jest w ramach projektu „Rozbudowa Zakładu Zagospodarowania Odpadów dla Subregionu Północnego Województwa Śląskiego” Nr POIS.02.01.00-00-002/08, współfinansowanego przez Unię Europejską ze Środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura
i Środowisko. Projekt dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej.
Serdecznie zapraszam na uroczystość związaną z zakończeniem budowy Zakładu Kompostowego, która rozpocznie się w dniu 15 grudnia 2014r. o godz. 11.00 w Częstochowskim Przedsiębiorstwie Komunalnym Spółka z o.o. w Sobuczynie, ul. Konwaliowa 1, 42-263 Wrzosowa.
Serdecznie zapraszamy.