Zestaw edukacyjny dla przedszkolaka!

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu tematyką, dotyczącą zasad prawidłowego gospodarowania odpadami Częstochowskie Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. w Sobuczynie prowadzi akcję promującą selektywną zbiórkę odpadów wśród dzieci z częstochowskich przedszkoli. Akcja, pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Pana Krzysztofa Matyjaszczyka, polega na wręczeniu każdemu przedszkolakowi kompletu materiałów promujących selektywną zbiórkę odpadów, w postaci bloku rysunkowego, kredek oraz kolorowanki. Materiały zostaną dostarczone do wszystkich przedszkoli publicznych i niepublicznych w najbliższych dniach.

Niniejsze przedsięwzięcie jest jednym z elementów kompleksowej akcji informacyjno- promocyjnej skierowanej do mieszkańców Częstochowy, w której szczególny nacisk położony jest na najmłodszą część społeczeństwa naszego miasta.

Materiały zostały zakupione w ramach projektu „Rozbudowa Zakładu Zagospodarowania Odpadów dla Subregionu Północnego Województwa Śląskiego”, Nr POIS.02.01.00-00-002/08, współfinansowanego przez Unię Europejską ze Środków Funduszu Spójności w ramach Programu Operacyjnego Infrastruktura i Środowisko. Projekt dofinansowany jest ze środków Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Warszawie.

Komplet materiałów promocyjnych otrzyma każdy przedszkolak!!!